Полезные советы на все случаи жизни

Куріння є однією з причин погіршення стосунків – підтверджує незалежне опитування

Главная Советы Семья и дети 29.01.2020 29 4.0 из 5 / 1 demeshmm
Куріння є однією з причин погіршення стосунків – підтверджує незалежне опитування
Фото: из открытых источников
Глобальне опитування, проведене незалежним дослідницьким центром Povaddo виявило, що кожен третій курець вступає в суперечки з близькими людьми саме через куріння.

У рамках дослідження було опитано 16 099 чоловіків та жінок у віці 21–74 роки з 13 країн світу. Результати показали, що семеро з десяти осіб мають проблеми з партнерами через куріння, а 17% опитаних, які не палять, навіть мали намір покинути партнера-курця. Про невдоволення від паління партнера більше говорять жінки (73%) та трохи менше чоловіки (66%). Також було виявлено, що майже чверть курців (23%) приховує шкідливу звичку від близьких людей або друзів.

Отримані результати вказують на те, що шкідлива звичка впливає на якість міжособистісних стосунків та є джерелом конфліктів у парі. Важливими факторами негативного впливу паління на стосунки названі наступні: запах диму на одязі та вдома, погіршення зовнішнього вигляду та фізичної активності, проблеми зі здоров’ям партнера, пов’язані з палінням, а також значні витрати сімейного бюджету.

Відмова від шкідливих звичок важлива як для здоров’я та життя самого курця, так і для партнера-некурця. Тому, якщо ви не курите, то не починайте, якщо курите, то відмовляйтесь, якщо не відмовляєтесь, то змінюйтесь, переходьте на менш шкідливі альтернативи.
Читай больше интересных советов на главной странице Sovetnika.net.
Сейчас читают
Семь жирных продуктов, полезных при похудении
Семь жирных продуктов, полезных при похудении
Какие карты с кэшбэком на такси в 2020 году наибо...
Какие карты с кэшбэком на такси в 2020 году наиболее выгодные?
Вред и польза компьютерных игр для подростков
Вред и польза компьютерных игр для подростков
Важнейшая точка для восполнения энергии во всем о...
Важнейшая точка для восполнения энергии во всем организме
Комментариев: 0
Оставляя комментарий на сайте, пожалуйста, проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Пользователи, которые систематически нарушают правила или размещают спам — будут заблокированы, а сообщения удалены.
Войдите:
Код *: