Полезные советы на все случаи жизни

Основні переваги й недоліки бітумної черепиці

Главная Советы Другие советы 14.02.2021 в 22:10 217 0.0 из 5 / 0 Nikolay
Основні переваги й недоліки бітумної черепиці
Фото: из открытых источников
Бітумну черепицю вибирають через те, що вона амортизує удари, а також робить тихішими шуми, які утворюються в град, в сильний дощ.
Асортимент покрівельних матеріалів досить великий. Але для більшості людей найкращий варіант — бітумна черепиця придбана на https://loveks.com.ua/krovelnye-materialy/bitumnaja-cherepitsa/, для виготовлення якої використано якісну сировину. Але перед використанням даного матеріалу слід вивчити його плюси, мінуси.

ТОП переваг бітумної черепиці

 • Більшість людей використовують в якості покрівельного матеріалу бітумну черепицю через те, що вона амортизує удари, а також робить тихішими шуми, які можуть турбувати в град, в сильний дощ.
 • Серед широкого асортименту покрівельних матеріалів можна вибрати бітумну черепицю необхідного відтінку. Для створення необхідного кольору виробники користуються спеціальної мінеральною посипкою.
 • При укладанні бітумної черепиці потрібна мінімальна кількість утеплювача. Обумовлено це тим, що даний матеріал володіє відмінними теплоізоляційними показниками.
 • Оскільки вага бітумної черепиці відносно невеликий, додатково зміцнювати кроквяну систему не потрібно. В середньому 1 м² бітумної черепиці важить близько 6 кг.
 • За допомогою бітумної черепиці можна реалізовувати найскладніші проєкти. Обумовлено це тим, що з її допомогою можна відтворювати найскладніші й креативні конструкції.
 • Проблем з обробкою даного матеріалу не буде. Для цього можна користуватися підручними інструментами.
 • Щоб провести укладання бітумної черепиці не потрібно володіти особливим досвідом. З цим зможуть впоратися навіть ті люди, у яких є досвід в даній сфері.
 • При необхідності можна провести ремонт. Для цього можна прибрати пошкоджену ділянку, замінити його новим.
Основні переваги й недоліки бітумної черепиці

Мінуси бітумної черепиці

Перед тим як скористатися даними покрівельним матеріалом, слід ознайомитися з його мінусами:
 • Постійні температурні коливання, сильні морози або ж інтенсивне ультрафіолетове випромінювання стає причиною того, що верхній шар бітуму поступово покривається мікротріщинами.
 • Якщо матеріал буде постійно контактувати з вологою, то з часом на поверхні може утворитися цвіль або ж грибок. Щоб виключити такий результат, слід обробити матеріал захисними засобами.
 • Під бітумну черепицю необхідно укладати суцільну обрешітку. Це зажадає більше часу.
Щоб мінімізувати всі недоліки, вибір матеріалу і його укладання слід проводити з урахуванням вимог, правил, підготовлених професіоналами. У разі необхідності, можна запитати у спеціалістів що краще купити.
Читай больше интересных советов на главной странице Sovetnika.net.
Сейчас читают
Рецепты холодных рыбных закусок
Рецепты холодных рыбных закусок
Что выдает успешную женщину, даже если она просте...
Что выдает успешную женщину, даже если она простенько одета
Как выглядеть моложе
Как выглядеть моложе
Почему в бассейнах популярна мозаичная отделка?
Почему в бассейнах популярна мозаичная отделка?
Комментариев: 0
Оставляя комментарий на сайте, пожалуйста, проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Пользователи, которые систематически нарушают правила или размещают спам — будут заблокированы, а сообщения удалены.
Войдите:
Код *: