Полезные советы на все случаи жизни

Чому випадає волосся: всі можливі причини

Главная Советы Красота 15.01.2021 в 22:33 284 0.0 из 5 / 0 Nikolay
Чому випадає волосся: всі можливі причини
Фото: из открытых источников
Випадіння волосся або алопеція — досить серйозна проблема, яка вимагає особливого лікування.
Багато людей стикалися з проблемою випадіння волосся. Це досить серйозна проблема, яка з'являється через агресивний вплив навколишнього світу. Однак насправді причин набагато більше. Якщо організм нормально функціонує, то на місці випадаючого волосся швидко з’являєтеся нове. Але коли волосся починає дуже сильно випадати, то тут потрібно «бити у гонг», адже це може бути сигналом того, що в організмі є проблеми. Сьогодні спробуємо з'ясувати головні причини випадіння волосся і що потрібно робити в цій ситуації.

Чому випадає волосся?

Випадіння волосся або алопеція — досить серйозна проблема, яка вимагає особливого лікування. Найчастіше цією недугою страждають чоловіки, але і жінки теж не виняток. Для представниць прекрасної статі це серйозне випробування для самооцінки, адже для будь-якої жінки мати доглянуту і шикарну шевелюру дуже важливо. Здорове волосся — це свого роду «візитна картка» пані. Причини випадіння волосся:
  1. Забруднення навколишнього середовища. Брудне повітря згубно впливає не тільки на волосся, але і на організм в цілому.
  2. Вікові зміни теж є причиною облисіння. З віком волосся стає тонким й ламким.
  3. Зниження рівня імунної системи, нестача вітамінів і мінералів в організмі.
  4. Неправильний догляд за волоссям, а також часте фарбування призводять до руйнування волосяного фолікула.
  5. Психічний розлад, часті стреси, гормональний збій в організмі.
  6. Після тривалого приймання медикаментів, які використовувалися для лікування раку, подагри та інших серйозних патологій.
  7. Інфекції шкіри голови. Наприклад, оперізуючий лишай, при якому шкіра голови починає сильно запалюватися, а волосся випадати.
 Чому випадає волосся: всі можливі причини

Що робити, якщо випадає волосся?

Тільки завдяки комплексному підходу та уважному ставленню до свого здоров'я можна запобігти цій проблемі. В першу чергу потрібно перевірити щитовидну залозу, бо часто неправильна робота цього органу є причиною облисіння. Не зайвим буде здати аналіз крові. Можливо, що в організмі не вистачає заліза. Найчастіше дефіцит заліза спостерігається у вагітних жінок. Також важливо перевірити рівень вітаміну D, бо його нестача призводить до різних проблем, в тому числі й до облисіння. У будь-якому випадку потрібно звернутися за допомогою до фахівця і пройти всі необхідні обстеження, щоб з'ясувати причину випадіння волосся й оперативно її вирішити.
Читай больше интересных советов на главной странице Sovetnika.net.
Сейчас читают
Применение подорожника для здоровья
Применение подорожника для здоровья
Чехлы для смартфонов: основные виды, плюсы и мину...
Чехлы для смартфонов: основные виды, плюсы и минусы
Упражнения против выпадения волос
Упражнения против выпадения волос
Техника выполнения позы лучника
Техника выполнения позы лучника
Комментариев: 0
Оставляя комментарий на сайте, пожалуйста, проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Пользователи, которые систематически нарушают правила или размещают спам — будут заблокированы, а сообщения удалены.
Войдите:
Код *: