Кератин та ботокс для волосся: призначення та відмінності

СоветыКрасота
Кератин та ботокс для волосся: призначення та відмінності
Ілюстрація / Світлина: з відкритих джерел
375 5.0 NikolisNikolis
Сучасна індустрія краси пропонує безліч способів догляду за волоссям, серед них особливо виділяються кератин та ботокс.

Здорове та доглянуте волосся – це не лише ознака краси, а й показник загального самопочуття організму. Сучасна індустрія краси пропонує безліч способів догляду за волоссям, які дозволяють досягти дивовижних результатів. Популярними є процедури з використанням кератину та ботоксу.

Кератинове відновлення волосся

Кератин — це природний білок, що є основною складовою волосся. Стрімкий ритм життя, вплив навколишнього середовища та хімічні процедури можуть призвести до виснаження запасів кератину, в результаті чого волосся стає ламким, сухим і позбавленим блиску.
 
Кератин для волосся — це процедура, спрямована на відновлення структури волосся і поліпшення його зовнішнього вигляду. Під час процедури на волосся наноситься спеціальний засіб, що містить кератин та інші поживні компоненти. Під впливом тепла волосся насичується білком, заповнюються порожнечі та стає більш міцним, гладким і блискучим.

Переваги кератинового відновлення

Креативне відновлення волосся дозволяє скористатися такими перевагами:

  • зміцнення волосся;
  • скорочення часу укладання;
  • надання блиску та гладкості.

Процедура відновлює пошкоджені ділянки волосся, роблячи його більш міцним і пружним. Кератин надає волоссю гладкості, сяйва і здорового вигляду, а ще після процедури волосся легко укладається і легко тримає форму.

Кератин та ботокс для волосся: призначення та відмінності

Як діє ботокс на волосся

Ботекс для волосся – це інноваційна процедура, натхненна косметологічним використанням ботулотоксину. Вона спрямована на живлення та зволоження волосся, а також на створення захисної плівки навколо кожної волосинки. Ця плівка запобігає втраті вологи, захищає від впливу навколишнього середовища та надає волоссю шовковистості. Після ботоксу волосся насичується вологою, що робить його м'яким і еластичним. Захисна плівка захищає волосся від агресивної дії сонця, вітру та забруднень. Крім цього процедура дозволяє прибрати пухнастість та неслухняне волосся.

Головна різниця між кератиновим відновленням та процедурою з ботоксом полягає в їх дії. Кератин спрямований на відновлення структури волосся та надання йому сили, а ботокс зволожує та живить волосся, утворюючи захисну плівку.

Обидва методи мають свої переваги й підходять для різних потреб у догляді за волоссям. Вибір між ними залежить від стану волосся та бажаного результату. Визначитися з оптимальним для вас методом допоможе майстер-перукар, а магазин HAIR надасть найкращі матеріали для цього.

Читай больше интересных советов на главной странице Sovetnika.net.
Сейчас читают
Как похудеть на размер за один день: 7 простых сп...
Как похудеть на размер за один день: 7 простых способов
Страх громких звуков: как помочь домашнему животн...
Страх громких звуков: как помочь домашнему животному
Для чего используют электрическую лебедку
Для чего используют электрическую лебедку
Обычные вещи, которых боятся все собаки: это важн...
Обычные вещи, которых боятся все собаки: это важно знать хозяевам
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.