Полезные советы на все случаи жизни

Як обрати букет сезонних квітів: підказки та рекомендації

Главная Советы Другие советы 15.06.2021 в 11:13 107 0.0 из 5 / 0 Dimitr
Як обрати букет сезонних квітів: підказки та рекомендації
Іллюстрація / Світлина: з відкритих джерел
Корисно володіти інформацією про те, в яку пору року квітнуть ті чи інші квіти, в який час вони розкривають усю свою красу.
Усі погодяться, що красивий букет — це найкращий подарунок на будь-яке свято, у будь-яку пору року. Цей презент не порівняється ні з якими іншими стандартними дарунками, якщо квіти підібрані правильно та виглядають гармонійною композицією. Підкреслити настрій та зробити букет незабутнім і цінним допоможе кольорова гамма, пакування та аксесуари.

Сезонний вибір квітів

В умовах нашого клімату існує таке поняття, як сезонні квіти. Цей нюанс необхідно враховувати, підбираючи букет. Корисно володіти інформацією про те, в яку пору року квітнуть ті чи інші квіти, в який час вони розкривають усю свою красу.

Ці знання допоможуть у таких випадках:
  1. Квіти підбираються до урочистої події — весілля, ювілейної дати та інших масштабних свят, для яких необхідна велика кількість квітучих рослин. Враховуючи період цвітіння тих чи інших дарів природи та час, в який вони найбільш стійкі та красиві, можна зробити правильний вибір — підібрати квіти, які довго не зів’януть.
  2. Букет планується підібрати близькій людині. Врахування сезонності допоможе підібрати квіти не лише дуже красиві, але й такі, що гармонійно пасують конкретній композиції — по розміру, формам та кольоровим відтінкам.

Найбільш популярніші квіти у різні сезони

сезонні квіти
Кожна пора року обдаровує нас різноманітними квітами:
  • Весна — період пробудження природи, який дарує красу та яскраві кольори. В цей час квітнуть дикорослі конвалії та незабудки. Також погляд радують тюльпани, нарциси, лютики, гіацинти, кали, півонії, іриси, фрезії та ранункулюси.
  • Літо — час буйства кольорів. Можна обдаровувати жінок букетами із польових квітів — ромашок, волошок та дзвіночків. В садках розквітають півонії, троянди, жоржини, гладіолуси, маргаритки.
  • Осінь — пора цвітіння айстр, жоржин, циній, хризантем, які радують своєю яскравою красою в той час, коли природа готується спочивати.
  • Зима — період, коли не хватає яскравих, ароматних та пишно квітучих квітів. В цей час найбільш популярною квіткою є троянда, найчастіше завезена з-за кордону. Також взимку букети складають з тюльпанів, хризантем та орхідей, які вважаються всесезонними, але в зимовий період вони найбільш гарні та заворожують своїм різноманіттям.
Використання сезонних квітів не лише допоможе заощадити, але також порадує якістю та свіжістю букета. Не забувайте також міксувати їх з рослинами, що квітнуть протягом усього року.
Читай больше интересных советов на главной странице Sovetnika.net.
Сейчас читают
Мармелад в домашних условиях: рецепты с яблоком и...
Мармелад в домашних условиях: рецепты с яблоком и грушей
Подготовка водоёма к зиме
Подготовка водоёма к зиме
Как починить ручку, если она не пишет
Как починить ручку, если она не пишет
Полезные сладости. 10 лакомств, которые не испорт...
Полезные сладости. 10 лакомств, которые не испортят вашу фигуру
Комментариев: 0
Оставляя комментарий на сайте, пожалуйста, проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Пользователи, которые систематически нарушают правила или размещают спам — будут заблокированы, а сообщения удалены.
Войдите:
Код *: