Бігові доріжки: все, що ви хотіли знати

СоветыЗдоровье
Бігові доріжки: все, що ви хотіли знати
Ілюстрація / Світлина: з відкритих джерел
879 5.0 DimitrDimitr
Про бігові доріжки: що це таке, які бувають, як вибрати, яка користь від тренування на них. А також де вигідно можна купити бігову доріжку.

Бігові доріжки — це популярний вид кардіотренажерів, який допомагає підтримувати фізичну форму, покращувати витривалість та спалювати калорії. Вони широко використовуються як у спортивних залах, так і вдома, забезпечуючи зручність та ефективність тренувань. У цій статті ми розглянемо історію виникнення бігових доріжок, їх різновиди, переваги та поради щодо вибору.

Історія виникнення бігових доріжок

Перші прототипи бігових доріжок з'явилися ще в 19 столітті. Винахідником вважається англієць Вільям Кьюбітт, який у 1818 році створив пристрій для використання в тюрмах з метою виправлення засуджених. Цей пристрій дозволяв засудженим працювати, обертаючи великі колеса, що використовувалися для подрібнення зерна або накачування води. Сучасний вигляд бігові доріжки отримали у другій половині 20 століття, коли їх почали використовувати для тренувань і фізичної реабілітації.

Типи бігових доріжок

На ринку представлено кілька основних типів бігових доріжок:

 • Механічні бігові доріжки — не мають двигуна, їхнє полотно приводиться в рух за рахунок зусиль користувача. Вони простіші та дешевші, але можуть бути менш комфортними для тривалих тренувань.
 • Електричні бігові доріжки — обладнані двигуном, що приводить у рух полотно. Вони дозволяють регулювати швидкість та кут нахилу, що робить тренування більш ефективними.
 • Професійні бігові доріжки — розраховані на інтенсивне використання у спортивних залах. Вони мають потужні двигуни, широкий набір функцій та додаткові можливості, такі як інтеграція з фітнес-додатками.
 • Складані бігові доріжки — ідеальні для домашнього використання, оскільки вони займають менше місця і можуть бути легко збережені після тренувань.
 • Бігові доріжки для домашнього використання — спеціально розроблені для дому, компактні та зручні у використанні, часто мають складану конструкцію.
 • Інерційні бігові доріжки — механічні моделі, які не потребують електрики, полотно рухається завдяки зусиллям бігуна, що робить їх енергоефективними та екологічними.

бігова доріжка

Переваги використання бігових доріжок

Бігові доріжки мають безліч переваг:

 • Комфорт та зручність: дозволяють тренуватися вдома в будь-який час, незалежно від погодних умов.
 • Регульовані навантаження: можливість змінювати швидкість і кут нахилу дозволяє адаптувати тренування під ваш рівень фізичної підготовки.
 • Моніторинг здоров'я: більшість сучасних моделей оснащені моніторами серцевого ритму, калорій та інших важливих показників.
 • Мінімальний ризик травм: амортизаційні системи знижують навантаження на суглоби, що робить тренування безпечнішими.

Чим корисні бігові доріжки?

Використання бігових доріжок має численні переваги для здоров'я:

 • Поліпшення серцево-судинної системи: регулярні тренування на біговій доріжці зміцнюють серце і покращують кровообіг.
 • Спалювання калорій: біг та ходьба допомагають ефективно спалювати калорії та сприяють втраті ваги.
 • Покращення настрою: фізична активність стимулює вироблення ендорфінів, що підвищує настрій і знижує стрес.
 • Підвищення витривалості: регулярні заняття на біговій доріжці збільшують витривалість і загальну фізичну підготовку.

Як вибрати бігову доріжку?

бігова доріжка

При виборі бігової доріжки важливо враховувати декілька факторів:

 • Розмір і вага: виберіть модель, яка підходить за розмірами та вагою для вашого приміщення. Варто завжди купувати тренажер з запасом по потужності та вазі. Запас має бути не менше 15-20 кг від вашої ваги, щоб бігова доріжка не працювала на максимумі.
 • Потужність двигуна: для інтенсивних тренувань краще обрати доріжку з потужним двигуном.
 • Розміри бігового полотна: чим більші розміри полотна, тим краще та комфортніше бігати. Широке та довге полотно забезпечує більше простору для бігу та знижує ризик травм.
 • Максимальна швидкість і нахил: переконайтеся, що обрана модель відповідає вашим потребам за цими параметрами.
 • Додаткові функції: наявність програм тренувань, моніторів серцевого ритму, підключення до фітнес-додатків та інші опції можуть зробити тренування більш ефективними та цікавими.

Де можна вигідно обрати та купити бігову доріжку?

В магазині Sport90-60-90.com працюють професійні менеджери з великим досвідом роботи та широкими знаннями. Вони завжди допоможуть правильно підібрати товар, враховуючи ваші потреби та побажання. Ми також маємо власний сервісний центр, де ви зможете отримати професійне обслуговування та ремонт вашого спорядження.

Якщо ви шукаєте якісну бігову доріжку, то купити вигідно можна тут — наш магазин стане вашим надійним партнером у світі фітнесу. Завітайте до нас і переконайтеся самі!

Читай больше интересных советов на главной странице Sovetnika.net.
Сейчас читают
Какие есть струны на гитару
Какие есть струны на гитару
Назван суперфуд, который поможет похудеть и сохра...
Назван суперфуд, который поможет похудеть и сохранит сердце
Улучшат качество почвы: 7 растений, которые помог...
Улучшат качество почвы: 7 растений, которые помогут в садоводстве
Даже умирающее растение снова расцветет: насыпьте...
Даже умирающее растение снова расцветет: насыпьте в горшок с орхи...
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.