Подорожуємо автобусом з дітьми: що варто знати?

СоветыОтдых и туризм
Подорожуємо автобусом з дітьми: що варто знати?
Ілюстрація / Світлина: з відкритих джерел
221 DimitrDimitr
Навіть дорослі не найкраще почувають себе у час поїздки в задушливому салоні, переповненому пасажирами. А що вже говорити про дітей.

Будь-яка поїздка з дитиною супроводжується певними труднощами. Щоби подорож автобусом була максимально комфортною і для малюка, і для його батьків, до неї слід правильно підготуватися.

Головне – зручний автобус і комфортний маршрут

Навіть дорослі не найкраще почувають себе у час поїздки в задушливому салоні, переповненому пасажирами. А що вже говорити про дітей! Тому якщо плануєте поїздку з малюком, краще заздалегідь придбати квитки в сучасному автобусі, обладнаному кондиціонером. Найзручніше батькам з маленькими дітьми це робити онлайн. Наприклад, вибрати й купити квитки можна, скориставшись сервісом KLR Bus.

На цьому сайті можна подивитися, які є варіанти рейсів на тому чи іншому маршруті. Тут вказано хто перевізник, скільки триває поїздка, коли виїжджає автобус. Є також ціни на квитки та кількість вільних місць у салоні.

Та що найважливіше, на KLR Bus продають квитки лише перевірених перевізників з комфортабельними сучасними автобусами, в яких зручно малюкам і дорослим.

Декілька порад, як зібратися в автобусну поїздку з дитиною

Подорожуємо автобусом з дітьми

Досвідчені батьки, яким доводиться часто подорожувати з дітьми радять таке:

  1. Обов’язково розкажіть дитині про майбутню подорож як про цікаву пригоду. Позитивний настрій допоможе малюку легше перенести довготривалу поїздку.
  2. В автобус одягайте дитину у вільний одяг з матеріалу, який легко пропускає повітря. Вибирайте такі фасони, які за необхідності легко зняти та одягнути знову.
  3. Якщо дорога далека, візьміть найнеобхідніші ліки. Які саме – порадить педіатр.
  4. Не забудьте улюблену іграшку малюка та інші невеликі забавки, якими можна зайняти дитину в дорозі.
  5. Беріть з собою правильну їжу – ту, яка не псується швидко, не кришиться, не має різкого запаху.

Якщо дитину в час поїздок автобусом захитує, заздалегідь купіть спеціальні препарати. В салоні вибирайте місця, розташовані ближче до водія.

І найголовніше. Вирушаючи у дорогу, налаштуйтеся на позитивний настрій. І пам’ятайте, автобус – не потяг і не літак, тож у випадку форс-мажорної ситуації завжди можна попросити водія зупинити авто, аби дитина подихала свіжим повітрям чи зайти в аптеку за ліками.

Читай больше интересных советов на главной странице Sovetnika.net.
Сейчас читают
Пеноблок или газоблок — выбираем материал для стр...
Пеноблок или газоблок — выбираем материал для строительства
Лучшие чаи для успокоения нервной системы
Лучшие чаи для успокоения нервной системы
Куриная грудка с лимоном и соевым соусом
Куриная грудка с лимоном и соевым соусом
Йогуртовый торт с киви и бананом
Йогуртовый торт с киви и бананом
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.