Полезные советы на все случаи жизни

Сучасні мобільні телефони від компанії NOMI

24.05.2018 115 4.0 из 5 / 1 Dimitr
Сучасні мобільні телефони від компанії NOMI
Мобільні телефони стали основним засобом комунікації та важливою складовою нашого життя. Вибір нового мобільного телефону не просте завдання, оскільки пропозицій на ринку таких телефонів дуже багато. Для тих, в кого обмежений бюджет, пропонуємо звернути увагу на оптимальний варіант — мобільний телефон від компанії Nomi.

Nomi — це відома компанія-виробник мобільних телефонів, котра вже протягом багатьох років на ринку радує своїх покупців широким асортиментом та ціновою політикою пристроїв. Креативні розробники компанії докладають усіх зусиль для того, щоб кожен телефон компанії відповідав провідним стандартам телефонії.

Бренд Nomi створили у 2013 році, а в Україні він був представлений з 2014 року. На сьогодні асортимент цього бренду дуже великий: від кнопочних телефонів до сучасних смартфонів Nomi.

Переваги мобільних телефонів Nomi

Не дивлячись на свою цінову доступність, кожний сучасний телефон Nomi — це дуже якісна техніка, котра за своїми технічними характеристиками, якістю збірки та зовнішньому вигляду не поступається конкурентам.

З переваг більшості телефонів цього бренду можна виділити:
  • Можливість обирати між бюджетними кнопочними варіантами для людей похилого віку чи сенсорними девайсами для осіб будь-якого віку;
  • Широкий асортимент моделей і варіантів їх оформлення, різноманітність кольорового вирішення корпусів;
  • Потужна технічна начинка для запуску сучасних ігор та додатків, котра також легко впорається із повсякденними завданнями телефону;
  • Наявність сертифікації на території України.
Приємним бонусом для покупців стане, те, що багато сучасних моделей смартфонів від компанії Nomi постачаються із різноманітними моделями чохлів. тому в коробці із новим смартфоном завжди може опинитися стильний захисний чохол.

Де купити мобільний телефон Nomi в Україні?

Купити мобільний телефон Nomi можна у спеціалізованих інтернет-магазинах України. Плануючи придбати мобільний телефон в одному з таких магазинів, окрім вартості телефону, зверніть увагу й на надійність цього інтернет-ресурсу, наявність гарантійного обслуговування чи сервісних центрів.

Наприклад, компанія ЖЖук налічує 480 магазинів у 23 областях України та 18 спеціалізованих сервісних центрів та надає на кожен свій товар гарантію якості від виробника та додаткові сервісні послуги. Ціни на телефони в інтернет-магазині ЖЖУК починаються від 399 грн. із можливістю обрання різних варіантів оплати (готівкового та безготівкового розрахунку, кредиту, оплати після отримання товару та ін.).

Такі компанії викликають більшу довіру у покупців, оскільки зможуть проконсультувати їх як перед купівлею мобільного телефону, так і після здійснення покупки. Бажаємо вдалих покупок!
Читай больше интересных и полезных советов на главной странице Советника.
Читайте также
Как выбрать полупромышленный кондиционер?
Как выбрать полупромышленный кондиционер?
Как приготовить кашу в микроволновке
Как приготовить кашу в микроволновке
Куриные кусочки в панировке к пиву
Куриные кусочки в панировке к пиву
Что такое ревматизм и как от него избавиться?
Что такое ревматизм и как от него избавиться?
Италия – страна времён Средневековья и Эпохи Возр...
Италия – страна времён Средневековья и Эпохи Возрождения
Огурец: какая польза для здоровья?
Огурец: какая польза для здоровья?
Комментариев: 0
Войдите:
Код *: